+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Prvi junijski vikend je bil v znamenju šaha.

V soboto, 1. 6. 2024, je potekalo državno tekmovanje do 9 let. Našo šolo sta zelo uspešno zastopali 2 učenki. Ana Lončarević iz 3. C  je dosegla odlično 2. mesto v kategoriji deklic do 7 let in 11 mesto v absolutni kategoriji. Eva Lončarević iz 1.C je dosegla prav tako odlično 3. mesto v kategoriji deklic do 9 let. Rezultata sta štela tudi za osnovnošolsko posamično državno prvenstvo do 9 let, punci sta med 14-imi šolami dosegli izjemno 2. mesto. Bor Vidić je na tekmovanju pogumno branil fantovsko čast.

V nedeljo, 2. 6. 2024, je potekalo državno ekipno tekmovanje do 12 let. Fantovska ekipa naše šole je, v sestavi Nikolaj Andrejević, Uroš Krasić, Nemanja Matej Andrejević, Enej Kuhar in Martin Kurnik, v močni konkurenci 22-ih šol dosegla 13. mesto.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcev čestitamo,

Mentorica Katarina Ančimer Aljaž in Simona Polše

Dostopnost