+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 8. 3. 2024, je potekal 6. turnir ciklusa mladih. Med 50-imi osnovnošolci so se z naše šole najboljše odrezali Juš Batagelj, ki je osvojil 5. mesto, Grubor Aleksej, ki je usvojil 7. mesto, in Nikolas Ranđelović, ki je usvojil 10. mesto. V kategoriji do 12 let za fante se je najboljše odrezal Aleks Lončarević, v kategoriji do 9 let za punce pa Ana Lončarević.

Turnir je štel tudi kot regijsko ekipno tekmovanje. Našo šolo sta v fantovski konkurenci zastopali 2 ekipi. Skupaj so igrali Uroš Krasić, Aleks Lončarević, Martin Kurnik, Samo Oman in Maks Bitežnik. V 2. ekipi pa Juš Batagelj, Nikolas Ranđelović, Aleksej Grubor, Lenart Kurnik in Bor Podgoršek Dimnik. Ekipi sta si v težki konkurenci razdelili 3. mesto. Sestrici Ana in Eva Lončarević sta med ekipami deklet dosegli odlično 2. mesto.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam čestitamo.

Dostopnost