+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 29. 10. 2023 smo se z nekaterimi učenkami sedmega in osmega razreda odpravile v Škofjo Loko, kjer je potekala Mala Groharjeva kolonija. Že drugo leto zapored se je naša šola uvrstila med deset najboljših. Do priznanja nas je tokrat ponesla Taja Lara Bandel z nagrajenim likovnim delom izseka arhitekture Škofje Loke. Za ta izvrsten dosežek ji vsi iz srca čestitamo. Za nagrado je dobila slikarsko stojalo, ki jo bo spremljalo pri nadaljnjih slikarskih projektih. Letošnje leto je sodelovalo kar 49 šol. Našo šolo so zastopale učenke: Abruč Ela, Maržič Klara in Brezničar Nadja. Vsaka s svojim likovnim izrazom in svojim pogledom na čudovito mestno jedro, so ustvarjale v tehnikah alkoholnih flomastrov in oljnih pastelov.

mentorica Zdravka Rihtaršič

Dostopnost